Žinios. Vyriausybė spręs dėl karantino pakeitimų

Vyriausybė spręs dėl karantino pakeitimų. Judėjimo tarp savivaldybių ribojimai, įvesti dėl Velykų, baigs galioti vidurnaktį. Premjerė Ingrida Šimonytė anksčiau yra sakiusi, kad atsižvelgiant į esamą situaciją, bus sprendžiama, ar palikti ribojimą daliai savivaldybių, ar jį pakeisti.

Dalis neįgaliųjų skundžiasi, kad net ir siūlydamiesi dirbti be atlygio, nesulaukia pasiūlymų. Socialinės apsaugos ir darbo ministerija dar šiemet žada subsidijas darbdaviams už žmonių su negalia įdarbinimą.

Izraelyje prisaikdinamas 24 parlamentas. Ceremonija vyks tęsiantis politinei krizei – tai ketvirti rinkimai per dvejus metus, tačiau vėl neišaiškėjo vienas lyderis, todėl šalis liko aklavietėje.

Pasaulio lyderiai Vienoje rengiasi aptarti Irano branduolinio susitarimo ateitį. Pokalbius koordinuojanti Europos Sąjunga teigia, kad ir Iranas, ir kitos šalys pasirengusios atgal į susitarimą priimti Jungtines Valstijas.

Išleidžiama Jungtinių Valstijų prezidento sūnaus Hunterio Bideno autobiografija. Šiandien pasirodysiančioje knygoje Joe Bideno sūnus atskleidžia sunkią kovą su priklausomybėmis nuo alkoholio ir narkotikų bei pasakoja apie santykius su tėvu.

Ved. Justė Tamošaitienė.