10–12. Antros Velykos karantine – kaip iš tiesų jaučiamės per pandemiją?

10–12

2021.04.05 10:05

10–12. Antros Velykos karantine – kaip iš tiesų jaučiamės per pandemiją?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Pavargę, irzlūs, nusivylę – ar iš tiesų taip jaučiamės per pandemiją? Kaip galime padėti sau, aplinkui nuolat girdėdami neigiamas naujienas?

Prieš Velykas žmonės buvo skatinami atsižvelgti į tai, kokius kiaušinius perka parduotuvėse. Ar tokios jau ne vienerius metus vykstančios akcijos veiksmingos?

Užsienyje gyvenančių lietuvių istorijos: Italijoje gyvenanti fotografė Dovilė Bružaitė apie pandemijos paskatintas kūrybingas fotosesijas ir į Austriją studijuoti muzikos išvykusi Joana Gimbutytė, kuri šiandien turi aukščiausią tarptautinį virtuvės šefo titulą bei kuria receptus seniausiam šalies kulinariniam žurnalui.

Pastaruoju metu popieriniais laiškais su žmonėmis iš viso pasaulio susirašinėja vis daugiau žmonių. Pokalbis su šį pomėgį per pandemiją atradusia Viktorija.

Ved. Karolina Panto

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

LRT RADIJO priešpietyje vedėjai neria į svarbias ir netikėtas temas. Istorijos, socialiniai eksperimentai, apžvalgos, pokalbiai ir Tavo kaimynystės ir namų, tai dvi kas dieną vis kitokios valandos. Laida transliuojama darbo dienomis 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

10–12

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.