Ryto garsai. Palangiškis menininkas Kusas stebina kurorto bendruomenę išdygusiu Velykų medžiu

Ryto garsai

2021.04.04 07:05

Ryto garsai. Palangiškis menininkas Kusas stebina kurorto bendruomenę išdygusiu Velykų medžiu

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Palangiškis menininkas Vytautas Kusas stebina kurorto bendruomenę išdygusiu Velykų medžiu, kurį puošia bemaž tūkstantis kiaušinių.

Prasidėjus pandemijai, kai kas pokštavo, kad namuose sėdintys žmonės staiga ims kurti šeimas ir gimdyti vaikus. Tačiau aiškėja, kad jau kelis mėnesius iš eilės fiksuojamas mažesnis jaunųjų Lietuvos piliečių skaičius.

Kaip pasikeitė Raudonojo kryžiaus veikla per šiuo pandemijos metus, kokios pagrindinės šiuo metu Raudonojo kryžiaus veiklos Lietuvoje? Viena pagalbos sričių – pagalba pabėgėliams. Karo pabėgėliai iš Sirijos, pajutę Artimųjų Rytų virtuvei būdingų produktų trūkumą, Vilniaus Senamiestyje atidarė parduotuvę.

Šeimos kortelė galioja daugiau nei pusantro tūkstančio vietų Lietuvoje. Daugiavaikių šeimų asociacijos „MES“ vadovė Jurgita Pocienė pasakoja, kad kortele galima pasinaudoti ir perkant maisto produktus ar vaistus, ir psichologo ar odontologo paslaugomis.

Dar apsilankysime Ignalinos rajone, Cijonuose, kur įsikūręs Paukščių kaimas, taip pat laidoje etnologo pastebėjimai, spaudos apžvalga.

Ved. Alvyda Bajarūnaitė

logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.