Draugystė veža. Šventų Velykų išvakarėse – apie gyvenimą rokenrolo ritmu

Draugystė veža

2021.04.03 14:35

Draugystė veža. Šventų Velykų išvakarėse – apie gyvenimą rokenrolo ritmu

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Nei skaudžios emigrantės patirtys, nei patirta trauma nepalaužė laidos pašnekovių, ir abi moterys šiandien tiesiog trykšta gyvenimo džiaugsmu ir optimizmu. Apie gyvenimą rokenrolo ritmu laidoje kalbamės su daugiau nei 20 metų Londone gyvenančia dainininke Jolanta Naruševičiūte ir tauragiške Kristina Liolaite, prieš 30 metų dirbusia gamykloje, kur nelaimingo atsitikimo metu jai buvo nutrauktos abi kojos ir nuo tada Kristina draugauja su neįgaliojo vežimėliu. Tačiau tai jos nesustabdė siekti savo svajonių – mylėti, gimdyti vaikus, šokinėti parašiutu, dalyvauti automobilių slalomo varžybose ir pan.

Pokalbyje apie gyvenimą rokenrolo ritmu abi moterys dalijasi savo patirtimis ir išgyvenimais, atvedusiais į šios dienos būseną. Kas yra didžiausias pozityvaus gyvenimo variklis? Patarimai tiems, kurie niekaip nesusitvarko su liūdesiu, pykčiu ar kitomis neigiamomis emocijomis. Neaplenksime pokalbyje temos ir apie vyrus. Šių moterų istorijos tikrai išskirtinės!

Ved. Žydrė Gedrimaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai laida apie ribų plėtimą, svajonių siekimą ir jų išsipildymą. Laida žmonėms, nesusidūrusiems su negalia, parodanti, kad kiekvienas turime svajones ir galime jas išpildyti, net jeigu iš pirmo žvilgsnio tai atrodytų neįmanoma. Laidoje susitiks ir savo asmenine patirtimi bei išgyvenimais dalinsis fizinius ir emocinius sunkumus patyrę ar įgiję, su jais susigyvenę ir drąsiai gyvenantys, svajonių išsipildymo siekiantys ir savo pavyzdžiu motyvuojantys aplinkinius pašnekovai su negalia. Laida transliuojama šeštadieniais 14.30 val.

Kiti laidos epizodai

Draugystė veža

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.