Klauskite daktaro. Neigiamų jonų įtaka, žuvies pirštelių tyrimas ir dviguba Viduržemio jūros dietos nauda

Karantinas jus išsekino, o daug laiko praleidžiate namuose, nes dirbate prie kompiuterio, o ilsitės prie televizoriaus? Mažai judate, o pavasario už lango net nespėjote pastebėti? Galbūt galima kaltinti pandemiją, tačiau yra paprastas receptas, kaip galima savo savijautą stipriai pagerinti. Ką esate girdėję apie neigiamą krūvį turinčias daleles – lengvuosius jonus? Atsakymo kartu su daktaru Alvydu ir Liepa ieškojo renginių vedėjas Dainius Martinaitis.

Dietologai nuolatos kartoja, kad turėtume valgyti daugiau žuvies ir su tuo reikia sutikti. Tačiau ar viskas, kas parduotuvėse yra su užrašu „žuvis“, iš tikrųjų gali būti pavadinta žuvimi? „Klauskite daktaro“ tyrime – žuvies piršteliai, kuriems ekspertai yra negailestingi.

Penelope Cruz, Susan Lucci, Sophia Loren – kaip manote, ką bendro turi šios trys moterys? Šios moterys laikėsi Viduržemio jūros dietos, nes norėjo būti gražios, lieknos ir amžinai jaunos. Tačiau jos dar net neįtaria, kad besilaikydamos šios dietos darė paslaugą ir savo širdžiai.

Ved. Alvydas Unikauskas, Jurgita Plisienė, Karolina Mondeikaitė-Liepa.