60 minučių. Kaip vakcinacija vyks Velykų savaitgalį?

60 minučių

2021.04.02 17:05

60 minučių. Kaip vakcinacija vyks Velykų savaitgalį?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Vyriausybė ruošiasi visos šalies masinei vakcinacijai, kuri turėtų prasidėti iki birželio 1 dienos.

Per Velykų savaitgalį Vilnius tikisi paskiepyti apie 12 tūkst.žmonių. Vakcinuotis kviečia ir kiti miestai.

Visą prekybą, įskaitant didžiuosiuose prekybos centruose veikiančias parduotuves, neturinčias atskiro įėjimo iš lauko, svarstoma atverti balandžio viduryje.

Policija šventinį Velykų savaitgalį žada ne tik sugriežtintą judėjimo tarp savivaldybių kontrolę, bet ir didesnį dėmesį viešosioms vietoms.

Šiandien Didysis Penktadienis. Koks jis ir artėjančios Velykos šiemet?

Baltarusija ketina įvesti kontrsankcijas šalims, kurios panašiai nubaudė jų šalį. Aliaksandras Lukašenka paskelbė, kad tai paveiks prekių ir paslaugų eksportuotojus. Lietuva prekiauja su Baltarusija, tačiau baimės dėl praradimų nejaučiama.

Nepriklausomybės trisdešimtmetį balandžio 9 dieną minėsiantis Sakartvelas jau penkis mėnesius išgyvena politinę krizę. Po spalį įvykusių parlamento rinkimų susiskaldžiusiai politinei sistemai pagalbos ranką tiesia Europos Sąjunga, tačiau partijoms susitarti iki šiol nepavyksta. Ekspertų teigimu, padėtį šalyje destabilizuoja ne tik komplikuota šalies istorija, bet ir Kremliaus įtaka.

Ved. Simona Vasiliauskaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.