Žinios. Pradėjus griežtesnę kontrolę prie didžiųjų miestų nusidriekė kilometrinės automobilių eilės

Daugumą šiuo metu turimų ir nepanaudotų vakcinų tikimasi išskiepyti per šventinį Velykų savaitgalį.

Muitinės sistemų lūžis, „CityBee“ duomenų vagystė, e.sveikatos trikdžiai – analitikai sako, tai jau ne išimtys, o simptomai reiškiantys, kad skaitmenizacija Lietuvoje vyksta ne taip, kaip turėtų.

Policija pradėjo 42 administracines teisenas dėl galimų pažeidimų per muzikos apdovanojimus M.A.M.A. Teisenos pradėtos pavieniams asmenims, kurie, kaip įtariama, nesilaikė kaukių dėvėjimo ir numatyto atstumo reikalavimų.

Policijai pradėjus griežtesnę judėjimo tarp savivaldybių kontrolę, prie didžiųjų miestų nusidriekė kilometrinės automobilių eilės.

Šiandien pasaulio krikščionys mini Didijį Penktadienį – Jėzaus Kristaus nukryžiavimo ir mirties dieną.

Visą prekybą, įskaitant didžiuosiuose prekybos centruose veikiančias parduotuves, neturinčias atskiro įėjimo iš lauko, svarstoma atverti balandžio 12-ąją. Galutinį sprendimą ketinama priimti kitą savaitę.

Kauno Žemųjų Šančių bendruomenė surengė protesto akciją prieš savivaldybės ketinimus tiesiant gatvę iškirsti medžius.

Kremlius pareiškė, kad Maskva bus priversta imtis papildomų priemonių saugumui užtikrinti, jei Vakarai nusiųs į Ukrainą karių padėti savo sąjungininkei.

Regionai puošiasi prieš Velykas. Mažeikių rajone Tirkšliuose pagamintas beveik 60 m ilgio margučių ridenimo lovelis. Šeduva margučių karoliais padabino visą medžių alėją, o pasienyje su Latvija esančioje Laižuvoje – šimtai rankų darbo meninių akcentų.

Ved. Jovita Vitkauskė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau