Žinios. Baudos M.A.M.A. apdovanojimų dalyviams: ne visi bendradarbiauja su policija, prašo bendrauti per vadybininkus ar advokatus

Grįžti į mokyklą konsultuotis gyvai abiturientai gali jau dvi savaites. Ministerijos duomenimis, galimybę padarė kiek mažiau nei pusė gimnazijų.

Policija pradėjo 42 administracines teisenas dėl galimų pažeidimų per muzikos apdovanojimus M.A.M.A. Teisenos pradėtos pavieniams asmenims, kurie, kaip įtariama, nesilaikė kaukių dėvėjimo ir numatyto atstumo reikalavimų.

Visą prekybą, įskaitant didžiuosiuose prekybos centruose veikiančias parduotuves, neturinčias atskiro įėjimo iš lauko, svarstoma atverti balandžio 12-ąją. Galutinį sprendimą ketinama priimti kitą savaitę.

Praėjusią parą Lietuvoje patvirtinta 810 naujų užsikrėtimų koronavirusu. Mirė dar 10 žmonių.

Kauno Žemųjų Šančių bendruomenė surengė protesto akciją prieš savivaldybės ketinimus tiesiant gatvę iškirsti medžius.

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis apkaltino Rusiją, kuriant baimės atmosferą, prieš Kijevo pareikalautą Trišalės kontaktinės grupės sušaukimą dėl paliaubų Donbase. Praeitą savaitę fronte žuvo keturi Ukrainos kariai.

Mianmaro valdžią užgrobusi karinė chunta nuverstą civilinę lyderę Aung San Su Či apkaltino valstybės paslapčių įstatymo pažeidimu. Tai jau penktas kaltinimas, už kurį gresia 14 metų kalėjimo.

Klaipėdos Paupių bendruomenė mėnesį prieš Velykas praleido nuotolinėse darbelių pamokose.

Ved. Jovita Vitkauskė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau