Stilius. Skaudūs emociniai Agnės Kulitaitės išgyvenimai, gydytojos dietologės patarimai ir Rasos Martens gyvenimo pamokos

Socialinių tinklų garsenybė Agnė Kulitaitė jaunimui kelia didelį susidomėjimą. Tačiau kai ji viešai prakalbo, jog serga depresija, gerbėjus ištiko šokas. Tačiau Agnė tiki, kalbėjimas – tarsi terapija ir jai, ir visuomenei. Pernelyg daug kas išgyvena panašius jausmus, ypač pastarąjį nelengvą metą, kad galėtume tai nutylėti.

Ilgos karantino savaitės, judėjimo stoka, emocijų disbalansas ir geras draugas šaldytuvas. Kas tarp to bendra? Ne viena mokslinė studija parodė, per pandemiją žmonės ėmė daugiau ruošti namuose, atsisuko į paprastesnę mitybą. Tačiau visi daugiau valgė ir be saiko užkandžiavo. O atėjusios Velykos vėl sodina prie stalo. Kaip elgtis kasdien ir per šventes, kad vėliau netektų gailėtis?

Dingusi iš viešumos verslininkė Rasa Martens jau kuris laikas sustojo gyventi tarp Lietuvos ir Latvijos ir pasinėrė į sau naują pasaulį. Tačiau prisiminimai niekur nedingsta. Dukart smogusi klastinga liga Rasos vos nepražudė. Dabar viskas tik į gera. Bet patyrusi sunkiausių akimirkų Rasa kasdien sau sako – ir tai praeis.

Ved. Violeta Baublienė.