LRT Aktualijų studija. Kaip mažinti narkotikų vartojimą tarp moksleivių?

LRT aktualijų studija

2021.03.31 09:05

LRT Aktualijų studija. Kaip mažinti narkotikų vartojimą tarp moksleivių?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Šią savaitę buvo pristatyta studija, kuri parodė, jog penktadalis moksleivių yra bandę vienokių ar kitokių narkotinių medžiagų. Didelį pavojų kelia tai, kad jaunuoliai pripažįsta, jog gauti narkotikų yra lengva. Kodėl taip yra? Ir kokių reikia imtis priemonių, kad situacija keistųsi?

Apie tai diskutuoja Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento direktorius Renaldas Čiužas. Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės (RVUL) Toksikologijos centro vadovas, gydytojas toksikologas Robertas Badaras, bendruomenės „Aš esu“ vadovas kunigas Kęstutis Dvareckas, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Bendrojo ugdymo departamento direktorė Jolanta Navickaitė, Nacionalinės švietimo agentūros atstovė , prevencinės programos „Savu keliu“ vadovė Sandra. Valantiejienė.

Ved. Virginijus Savukynas

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Analitinė diskusijų laida, kurioje platus ekspertų ratas apžvelga aktualiausią temą ir ieško sprendimų. Dinamiškoje valandinėje laidoje klausytojas gali apie problemą išgirsti plačiai, išnagrinėtą įvairiais pjūviais. Kiekvieną darbo dieną 09.05 val.

Kiti laidos epizodai

LRT aktualijų studija

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.