60 minučių. Lietuvoje narkotikų yra bandę penktadalis moksleivių

60 minučių

2021.03.29 17:05

60 minučių. Lietuvoje narkotikų yra bandę penktadalis moksleivių

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Policija aiškinasi, ar M.A.M.A. apdovanojimų organizatoriai ir juose dalyvavę asmenys laikėsi nustatytų saugumo reikalavimų, ar nebuvo pašalinių asmenų, kurie į renginį atvyko ne darbo reikalais.Organizatoriai sako, kad renginys organizuotas remiantis įmonių, kuriose privaloma testuotis, pavyzdžiais.

Premjerė susitiko su Savivaldybių bei Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos atstovais.

Netoli Lietuvos sienos Baltarusijoje gali pradėti veikti Rusijos naikintuvų oro bazė. Tokia informacija penktadienį pasirodė Baltarusijos žiniasklaidoje. Krašto apsaugos ministerija sako stebinti padėtį, bet žvalgybinės informacijos nekomentuoja.

Naujausi duomenys rodo, kad Lietuvoje narkotikų yra bandę penktadalis moksleivių. Ekspertams didelį nerimą kelia ir lengvas narkotikų prieinamumas jaunimo gretose. Taip pat paaiškėjo, kad Europoje mažėja naujų ir specialistams nežinomų narkotinių medžiagų.

Kaip per pandemiją dirbo ir tebedirba Lietuvos teismai?Teisėjai prašo, kad nuo koronaviruso būtų skiepijami nors dirbantieji apylinkių teismuose.

Ved. Deividas Jursevičius

logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.