60 minučių. Grąžinti ribojimai tarp savivaldybių

60 minučių

2021.03.26 17:05

60 minučių. Grąžinti ribojimai tarp savivaldybių

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Vyriausybė grąžino judėjimo tarp savivaldybių ribojimus. Keliavimas tarp savivaldybių bus ribojamas iki balandžio 6 dienos imtinai. Premjerė Ingrida Šimonytė sako, kad reikia stiprinti apsauginių veido kaukių dėvėjimo lauke kontrolę, ir perspėja, kad jeigu visuomenė nesilaikys nustatytų reikalavimų, gali būti grąžinta prievolė dėvėti kaukes ne tik patalpų viduje, bet ir lauke.

Viruso genomo sekoskaitos tyrimai rodo, kad Vilniaus regione jau dominuoja didesniu užkrečiamumu pasižyminti britiškoji koronaviruso atmaina. Lietuvos ligoninėse šiuo metu gydomi 809 COVID-19 pacientai, 81 iš jų – reanimacijoje.

Lenkų sąjungos Baltarusijoje aktyvistas ir žurnalistas Andžejus Počobutas sulaikytas trims paroms vienoje baudžiamojoje byloje per protestus Baltarusijoje.

Ventės ragą vienu metu užplūdo nuo 10 iki 15 tūkst. varnėnų būrys. Paukščiai sutūpė į kelis medžius marių pakrantėje. Šis vaizdas nustebino net ornitologus. Kodėl toks gausus sparnuočių būrys retas reiškinys?

Ved. Simona Vasiliauskaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.