Žinios. Šventosios paplūdimyje rastas į krantą išmestas kelių savaičių ruonių jauniklis

Lietuvoje pastarąsias 11 dienų daugėjant užsikrėtimų koronavirusu, artimiausiomis savaitėmis karantino atlaisvinimai nėra planuojami, sako premjerė Ingrida Šimonytė.

Dėl didėjančio užsikrėtimų koronavirusu skaičiaus Vilniaus arkivyskupija nusprendė pristabdyti mišias su tikinčiaisiais Vilniaus miesto ir rajono, Visagino ir Švenčionių rajono bažnyčiose ir koplyčiose

Lenkijoje šiandien fiksuotas didžiausias užsikrėtusiųjų ir didžiausias šiemet mirusiųjų skaičius per visą pandemiją, ir premjeras perspėja, kad laukia pats sunkiausias laikas bei nauji ribojimai.

Lietuvos muitinė skelbia vakar sulaikiusi per Lietuvą į Jungtinius Arabų Emyratus siųstą programinę įrangą, galbūt skirtą masinio naikinimo ginklams ar kitokiai ginkluotei kurti ir palaikyti.

Specialiųjų tyrimų tarnyba skelbia korupcijos rizikas, atsirandančias partijoms skiriant gyventojų pajamų mokesčio dalį.

Izraelyje ir ketvirti rinkimai per dvejus metus neatnešė aiškumo, kas valdys, nors Benjaminas Netanyahu ir giriasi neįtikėtinu laimėjimu.

Kultūros paveldo departamentas stabdo nuotekų tinklų ir siurblinės įrengimo darbus Krokialaukyje, Alytaus rajone. Pradėjus kasimo darbus, paaiškėjo, kad tai – senosios kapinės: rasti karsto fragmentai ir palaikai.

Šventosios paplūdimyje praeiviai aptiko pirmą šiemet į krantą išmestą vos kelių savaičių ruonių jauniklį. Toks ruoniukas savarankiškai gyventi dar per mažas, todėl perduotas Lietuvos jūrų muziejaus biologams.

Ved. Ignas Andriukevičius

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
Daugiau