Žinios. Lenkijoje – rekordinis COVID-19 atvejų skaičius, mirusiųjų – virš 50 tūkst.

Lietuvoje pastarąsias 11 dienų daugėjant užsikrėtimų koronavirusu, Vyriausybė, anot premjerės patarėjos, svarstys lokalių karantinų įvedimą.

COVID-19 situacija Lietuvos sostinėje – kaista, o Vilnius jau patenka tarp blogiausių miestų, kuriose koronaviruso plitimas stipriai šoktelėjo į viršų, o miesto vadovas Remigijus Šimašius apeliuoja – Vilnius turėtų gauti keliasdešimt tūkstančių daugiau vakcinų, nei gauna iki šiol.

Lenkijoje šiandien fiksuotas didžiausias užsikrėtusiųjų ir didžiausias šiemet mirusiųjų skaičius per visą pandemiją, ir premjeras perspėja, kad laukia pats sunkiausias laikas bei nauji ribojimai.

Lietuvos muitinė skelbia vakar sulaikiusi per Lietuvą į Jungtinius Arabų Emyratus siųstą programinę įrangą, galbūt skirtą masinio naikinimo ginklams ar kitokiai ginkluotei kurti ir palaikyti.

Izraelio ministras pirmininkas Benjaminas Netanyahu paskelbė laimėjęs antradienį vykusius parlamento rinkimus – jau ketvirtus per mažiau kaip dvejus metus, bet itin kontroversiškai vertinamam lyderiui gali būti vėl sunku sutelkti valdančiąją daugumą.

Vienoje svarbiausių pasaulio prekybos arterijų – laivų spūstis, kai Sueco kanale įstrigo didžiulis konteinerių laivas.

Vilniuje prie Seimo surengtas protestas prieš karantino ribojimus.

Neringiškiai nerimauja dėl Seimo ketinimų uždrausti verslinę žvejybą Kuršių mariose ir visuose šalies vidaus vandenyse.

Kultūros paveldo departamentas stabdo nuotekų tinklų ir siurblinės įrengimo darbus Krokialaukyje, Alytaus rajone.

Ved. Ignas Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau