60 minučių. Lietuvoje nustatyti rūpestį keliančios Pietų Afrikos atmainos atvejai

60 minučių

2021.03.23 17:05

60 minučių. Lietuvoje nustatyti rūpestį keliančios Pietų Afrikos atmainos atvejai

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Lietuvoje nustatyta Pietų Afrikos koronaviruso atmaina. Premjerė Ingrida Šimonytė sako, kad dėl to gresia karantino griežtinimas.

Ministrai, Seimo nariai pradėti skiepyti „AstraZeneca“ vakcina. Parlamento vadovė tikisi, kad dauguma parlamentarų pasiskiepys.

Prezidento patarėjas Simonas Krėpšta teigia, kad šiuo metu Lietuvoje epidemiologinė situacija labai trapi, nes plinta COVID-19 mutacijos ir didėja žmonių mobilumas. Jis pabrėžia, kad siekiant suvaldyti pandemiją spartesnė vakcinacija yra ne mažiau svarbu nei karantino pokyčiai. Ar galima vakcinacija savaitgalį?

Pirmuoju opozicijos lyderiu šiame Seime bus ekspremjeras S. Skvernelis.

Seimo opozicinės Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos bei Darbo partijos frakcijos pasirašė opozicinių frakcijų koalicijos susitarimą. Ką reiškia šis susitarimas?

Seimas skubos tvarka spręsta dėl Užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir kontrolės įstatymo pataisų. Jos numato, kad kilus įtarimams dėl COVID-19 ligos arba įmonėje užfiksavus koronaviruso protrūkį, darbuotai turėtų privalomai testuotis arba, esant galimybei, dirbti nuotoliniu būdu.

Ved. Simona Vasiliauskaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.