Pilno metro. Vilniaus ir jo gyventojų kismas Tomo Smulkio filme „Žmonės, kuriuos pažįstam“

Pilno metro

2021.03.23 11:05

Pilno metro. Vilniaus ir jo gyventojų kismas Tomo Smulkio filme „Žmonės, kuriuos pažįstam“

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

„Vilniaus vertybė ir yra, kad jis yra labai įvairus, daugiasluoksnis – jau vien istoriškai kaip jis klostėsi. Miestas labai greitai keičiasi, tad galvojau, ar žmonės, kurie tenai gyvena, irgi gali taip greit pasikeisti? Man buvo svarbus miesto ir žmonių kismo momentas,“ – sako režisierius Tomas Smulkis, Vilniaus tarptautiniame kino festivalyje „Kino pavasaris“ pristatantis debiutinį ilgametražį vaidybinį filmą „Žmonės, kuriuos pažįstam“. Pokalbis su režisieriumi apie lėtumą ir estetiką filme, atsakomybę, kalbant jautriomis temomis, bei miesto ir jo gyventojų santykį. Mintimis, pamačius filmą, dalijasi ir viena „Žmonės, kuriuos pažįstam“ aktorių Milda Noreikaitė.

Kino žurnalistė Ieva Šukytė apžvelgia „Kino pavasaryje“ pristatomus filmus: Radu Jude „Nesėkmė dulkinantis arba šelmiškas porno“ ir Burhan Qurbani „Berlynas. Aleksandro aikštė“

Vedėja Austėja Kuskienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai laida apie kiną Lietuvoje: sėkmingai kuriamus naujus filmus, nuolat tobulėjančius ir tarptautinių festivalių pastebimus kūrėjus, naujus užsienio projektus, atrandančius mūsų šalį. Taip pat neliks pamirštos ir kino sąsajos su kitomis kultūros sritimis: turizmu, architektūra, istorija, kalba bei jautriomis socialinių grupių temomis. Praskleiskime paslaptingo kino meno uždangą ir leiskime klausytojams pasijusti „kinomanų“ bendruomenės dalimi. Laida transliuojama antradieniais 11.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pilno metro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.