60 minučių. Lietuvos vadovai paskiepyti „AstraZeneca“ vakcinomis

60 minučių

2021.03.22 17:05

60 minučių. Lietuvos vadovai paskiepyti „AstraZeneca“ vakcinomis

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Prezidentas Gitanas Nausėda viešai paskiepytas nuo COVID-19 „AstraZeneca“ vakcina, siekiant parodyti pasitikėjimą šiuo preparatu. „Man nekyla abejonių dėl mokslo ir dėl įgaliotų institucijų, kurios labai kompetentingai vertina visas vakcinas “, – žurnalistams sakė šalies vadovas. Viešai taip pat paskiepyti premjerė Ingrida Šimonytė, Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen ir sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys.

Pristatyta gyventojų apklausa apie miškų politiką. Kokį žmonių požiūrį ji atskleidžia į miškų apsaugą ir kirtimus?

Tam, kad Baltarusijoje įvyktų demokratiniai rinkimai, būtinas nuolatinis spaudimas Aliaksandro Lukašenkos režimui, sako demokratinė Baltarusijos lyderė Sviatlana Cichanouskaja. Ji pabrėžė, kad būtina tarptautinės bendruomenės pagalba, jog būtų pradėtos derybos su prezidento A. Lukašenkos režimu.

Lietuvos bankas sako, kad pastaruoju metu daugėja gyventojų, kurie, turėdami gyvenamąją vietą, ima paskolą antram būstui. Dar neseniai tokie kreditai sudarė ketvirtadalį visų paskolų, tačiau pastaraisiais metais padidėjo iki trečdalio. Kodėl tai vyksta ir ar nesiformuoja nekilnojamojo turto kainų burbulas – kolega Mindaugas Laukagalis klausia Lietuvos banko ekonomistės Noros Marijos Laurinaitytės.

Ved. Deividas Jursevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.