Žinios. ES užsienio reikalų ministrai pritarė sankcijoms, nukreiptoms į žmogaus teisių pažeidėjus Kinijoje, Rusijoje ir kitose šalyse

Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys šiandien taip pat pasiskiepijo „AstraZeneca“ vakcina.

„AstraZeneca“ vakcina Vilniaus Antakalnio poliklinikoje paskiepyta ir premjerė Ingrida Šimonytė.

Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen „AstraZeneca“ vakcina pasiskiepijo Vilniaus centro poliklinikoje.

Jungtinėse Valstijose, Čilėje ir Peru atlikti bandymai rodo, kad „AstraZenecos“ vakcinos veiksmingumas, apsaugant nuo simptominės COVID-19 formos siekia 79 proc.

Kai kuriose pradinėse mokyklose – antra rugsėjo pirmoji. Į mokyklas pradinukai rinkosi nešini gėlių puokštėmis ir skanėstais.

Prokuratūra įpareigojo STT įvertinti situaciją valstybiniame „Lietuvos žirgyne“, kurį valdo Žemės ūkio ministerija. LRT Tyrimų skyriaus duomenimis, žirgynas prekiavo žirgais pasitelkdamas tarpininką, o pardavimo kainos įvardijamos kaip pernelyg žemos.

Po LRT tyrimo žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas teigia, kad jau šį trečiadienį šaukiamas „Lietuvos žirgyno“ akcininkų susirinkimas, kuriame vienas iš klausimų – naujos valdybos rinkimai.

Praėjus beveik trims mėnesiams nuo nelaimės Norvegijos Asko miestelyje, kur nuslinko kalno šlaitas, netoli namų esančiame plote rastas, kaip manoma, dingusios lietuvės Rasos Lasinskienės kūnas.

Briuselyje susirinkę Europos Sąjungos užsienio reikalų ministrai pritarė sankcijoms, nukreiptoms į žmogaus teisių pažeidėjus Kinijoje, Rusijoje ir kitose šalyse.

Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras atliks tyrimą dėl kardinolo Vincento Sladkevičiaus, dirigento Sauliaus Sondeckio ir aktoriaus Donato Banionio figūravimo sovietų saugumo KGB bylose.

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė kreipėsi į Generalinę prokuratūrą dėl savaitgalį mitinge Vilniuje išsakytų pasisakymų, skirtų parlamentarui Tomui Vytautui Raskevičiui.

Ved. Ignas Andriukevičius

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau