Lietuvos diena. Prezidentas tiki, kad Lietuva dar gali paskiepyti 70 proc. suaugusiųjų iki liepos

Lietuvos diena

2021.03.22 13:05

Lietuvos diena. Prezidentas tiki, kad Lietuva dar gali paskiepyti 70 proc. suaugusiųjų iki liepos

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Aukščiausi šalies vadovai šiandien skiepijasi „AstraZeneca“ vakcina. Prezidentas, premjerė, Seimo pirmininkė ir sveikatos apsaugos ministras tokį sprendimą priėmė praėjusią savaitę Europos vaistų agentūrai paskelbus, kad „AstraZeneca“ vakcina yra saugi ir veiksminga.

Prokuratūra įpareigojo Specialiųjų tyrimų tarnybą įvertinti situaciją valstybiniame „Lietuvos žirgyne“, kurį valdo Žemės ūkio ministerija. LRT Tyrimų skyriaus duomenimis, žirgynas prekiavo žirgais pasitelkdamas tarpininką, o pardavimo kainos įvardijamos kaip pernelyg žemos.

Tarptautinio Kalinausko forumo dėmesio centre – Baltarusijos ateitis.

45-iose savivaldybėse, kuriose epidemiologinė situacija geresnė, į klases šiandien grįžta pradinukai. 15-koje mokslai vis dar lieka nuotoliniai.

Briuselyje vyksta Europos užsienio reikalų taryba, kurioje aptariama situacija Rusijoje, Sakartvele, Mianmare ir kitose šalyse, daug dėmesio ketinama skirti bendrijos ir Turkijos santykiams, Pietų kaimynystės politikai.

Ved. Madona Lučkaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

Tai LRT RADIJO dienos informacinė laida, kurioje akualiausių dienos naujienų, įvykių aptarimas, komentarai. Laidoje įvairiomis temomis kalbinami politikai, valdžios atstovai, politologai. Žurnalistai iš įvairiausių įvykių rengia reportažus, pačiomis akutaliausiomis temomis, dėmesys užsienio naujienoms, sporto pranešimai. „Lietuvos diena“ į įvykius reaguoja greitai, dažnai juos nušviedama tiesioginėmis transliacijomis iš įvykio vietos. Laida transliuojama kasdien 13.05 val.

Kiti laidos epizodai

Lietuvos diena

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.