LRT Aktualijų studija. Ar reikia keisti Genocido tyrimo centro vadovą?

LRT aktualijų studija

2021.03.22 09:05

LRT Aktualijų studija. Ar reikia keisti Genocido tyrimo centro vadovą?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Situaciją Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre besiaiškinusi darbo grupė siūlo Seimui spręsti dėl centro vadovo Ado Jakubausko tinkamumo toliau eiti pareigas. Ar reikia keisti vadovą, kad Centras vėl galėtų dirbti sėkmingai? Ar jis pats pagrįstai atleido jį kritikavusią istorikę? Ką daryti, kad Centras galėtų vykdyti istorinius tyrimus ir atgautų reputaciją?

Apie tai diskutuoja darbo grupei priklausantys Seimo nariai Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė ir Jonas Jarutis, istorikė Mingailė Jurkutė, dabartinis LGGRTC direktorius Adas Jakubauskas ir buvusi LGGRTC vadovė Teresė Birutė Burauskaitė.

Prezidentui Gitanui Nausėdai paskiepijus „AstraZeneca“ vakcina, kalbinamas komunikacijos ekspertas Kęstutis Gečas. Sarstoma, ar tinkamai šalies valdžia komunikuoja su gyventojais, ar aukščiausių Lietuvos vadovų skiepijimasis „AstraZeneca“ vakcina bus pakankama reklama šiai vakcinai.

Ved. Liepa Želnienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Analitinė diskusijų laida, kurioje platus ekspertų ratas apžvelga aktualiausią temą ir ieško sprendimų. Dinamiškoje valandinėje laidoje klausytojas gali apie problemą išgirsti plačiai, išnagrinėtą įvairiais pjūviais. Kiekvieną darbo dieną 09.05 val.

Kiti laidos epizodai

LRT aktualijų studija

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.