Gamta – visų namai. Pažintiniai takai dažnai primena judrią gatvę

Gamta – visų namai

2021.03.20 06:30

Gamta – visų namai. Pažintiniai takai dažnai primena judrią gatvę

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Žmones, ištroškę gamtos, tyro oro, laisvės. Neries regioninio parko, esančio netoli sostinės, direktorė Audronė Žičkutė, pataria, kur galime keliauti, ką galime pamatyti ir kaip lankytis gamtoje, nes saugomų teritorijų ar miškininkų įrengti pažintiniai takai dažną laisvadienį primena judrią gatvę.

Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejaus edukologė Lina Marmaitė padeda orientuosis muziejaus ekspozicijoje, kuri apima gyvūnijos įvairovę nuo bestuburių iki žinduolių, o vien vabzdžių - daugiau du šimtai tūkstančių.

Labanoro regioniniame parke, Mindūnuose įsikūręs Ežerų žvejybos muziejaus kompleksas. Jo ekspozicija labai turtinga, tad, šiandien pasakosime tik apie medžioklės ir gamtos ekspoziciją. Ją surinkęs ir muziejui padovanojęs Antanas Truskauskas sako, kad ekspozicijos įžymybė – sitatunga, nardanti antilopė.

Ved. Alvyda Bajarūnaitė, Selemonas Paltanavičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Klausytojų ir specialistų įvertinta, jau šešiasdešimtmetį atšventusi laida atveria klausytojų širdims ir protams vartelius į Lietuvos gamtą, supažindina su įdomiausiais gamtininkais, jų darbais. Laida transliuojama šeštadieniais 06.30 val.

Kiti laidos epizodai

Gamta – visų namai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.