60 minučių. Kaip pasitinkame atnaujintą skiepijimą „AstraZeneca“?

60 minučių

2021.03.19 17:05

60 minučių. Kaip pasitinkame atnaujintą skiepijimą „AstraZeneca“?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Ketvirtadienį surengtą nuotolinį Seimo plenarinį posėdį dėl visą dieną lydėjusių techninių nesklandumų teko nutraukti taip ir nepriėmus nei vieno iš daugiau kaip dešimties tądien planuotų patvirtinti įstatymų. Visi jie perkelti į kitą savaitę, kai Seimo nariai grįš dirbti į plenarinių posėdžių salę.

Nuo šiandien atnaujinamas skiepijimas „AstraZeneca“vakcinomis. Nuo šiol gyventojai galės spręsti patys, ar norės skiepytis šiuo preparatu. Žmonės vakciną vertina nevienareikšmiškai.

Mokslininkai prie Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro Vilniuje surengė akciją, skirtą palaikyti iš jo atleistai istorikei Mingailei Jurkutei. O situaciją centre nagrinėjusi Seimo darbo grupė abejoja, ar Adas Jakubauskas toliau gali vadovauti įstaigai ir siūlo spręsti Seimui šį klausimą.

Švietimo ministrė su merais, gimnazijų vadovais aptarė moksleivių grįžimą į mokyklas ir būsimus egzaminus.

Surengtas pirmasis dabartinės Vyriausybės komisijos kovai su korupcija koordinuoti posėdis.

Prieš dešimt metų, 2011-ųjų kovą Sirijoje prasidėjo taikūs protestai, peraugę į vieną žiauriausių ir ilgiausių šių dienų karinių konfliktų. Karas lig šiol nėra pasibaigęs, o skaudžios jo pasekmės matyti ne tik Sirijoje, bet ir pasauliniu lygiu.

Ved. Simona Vasiliauskaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.