Žinios. VVKT: pirmieji trys tromboembolijos atvejai vertinami kaip galimai susiję su „AstraZeneca“ vakcina

Pirmieji trys po skiepijimo Lietuvoje nustatyti kraujo krešulių atvejai vaistų kontrolės tarnybos vertinami kaip galbūt susiję su „AstraZenecos“ vakcina.

Kauno klinikų medikai pateikia pirmuosius duomenis apie paskiepytų lietuvių patirtas šalutines reakcijas.

Praėjusią parą Lietuvoje patvirtinti 534 nauji užsikrėtimai koronavirusu. Nuo infekcijos mirė dar 8 asmenys.

Vilniaus savivaldybė siūlo Lietuvoje įgyvendinti Imuniteto paso idėją ir taip nuo koronaviruso paskiepytiems, persirgusiems arba reguliariai besitestuojantiems žmonėms suteikti galimybę naudotis iki šiol neprieinamomis paslaugomis.

Konstitucinis teismas paskelbė, kad teismo išteisintiems žmonėms nuo šiol privalo būti sudaryta galimybė kreiptis dėl bylinėjimosi išlaidų atlyginimo.

Gavusios EVA patikinimą, kad vakcina saugi ir veiksminga, Vokietija, Prancūzija ir kai kurios kitos Europos šalys atnaujina skiepijimą „AstraZenecos“ vakcina.

Ukrainoje viešintis Prezidentas Gitanas Nausėda aplankė aplankė karo ligoninėje gulinčius sužeistus Ukrainos karius.

JAV ir Kinijos diplomatijos vadovai susirėmė per pirmąjį aukšto lygio tiesioginį susitikimą tarp Pekino ir naujosios Jungtinių Valstijų administracijos.

Padėtį Genocido ir rezistencijos tyrimo centre tyrusi darbo grupė siūlo Seimui spręsti ar centro direktorius Adas Jakubauskas gali likti pareigose.

„Reguliarus miegas – sveika ateitis“ – tokiu šūkiu šiemet minima pasaulinė miego diena. Medikai pastebi, kad žmones uždarius namuose, pandemija sutrikdė ir miegą.

Tūkstančiai pelių jau kelias savaites kankina grūdus auginančius ūkininkus Australijos Naujojo Pietų Velso valstijoje.

Ved. Jovita Vitkauskė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau