10–12. Ar Seimas turėtų atsisakyti nuotolinio darbo ir vėl posėdžiauti gyvai?

10–12

2021.03.19 10:05

10–12. Ar Seimas turėtų atsisakyti nuotolinio darbo ir vėl posėdžiauti gyvai?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Dalis Seimo narių neištvėrė – siūlo nustoti rengti nuotolinius plenarinius posėdžius ir nedelsiant grįžti prie gyvų posėdžių Parlamento salėje. Kodėl Seimui nepavyksta sklandžiai dirbti nuotoliniu būdu ir ar parlamentarai ketina skiepytis prioriteto tvarka, jog galėtų dirbti gyvai?

Pradedame kolegų iš portalo projektą – „Laikas – pinigai“. Kiekvieną penktadienį pasakosime įvairiausius su pinigais susijusius dalykus. Šįkart dėmesio centre – atlyginimai. Nuo balandžio galima bus matyti, kiek vidutiniškai uždirba moterys ir vyrai. Taigi kaip sužinoti, kiek vidutiniškai uždirbama jūsų įmonėje?

Kelių musulmoniškų šalių diplomatai dėkoja Lietuvos medikams už kovą su koronaviruso pandemija. Kiek svarbios tokios iniciatyvos medikams ir kaip jie jaučiasi, jau metus dirbdami pandemijos akivaizdoje?

Ved. Edvardas Kubilius

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

LRT RADIJO priešpietyje vedėjai neria į svarbias ir netikėtas temas. Istorijos, socialiniai eksperimentai, apžvalgos, pokalbiai ir Tavo kaimynystės ir namų, tai dvi kas dieną vis kitokios valandos. Laida transliuojama darbo dienomis 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

10–12

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.