60 minučių. Lietuvos Vyriausybė stabdyti skiepijimo „AstraZeneca“vakcina nesvarsto

60 minučių

2021.03.16 17:05

60 minučių. Lietuvos Vyriausybė stabdyti skiepijimo „AstraZeneca“vakcina nesvarsto

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Nors informacija dėl „AstraZeneca“ yra gana prieštaringa, premjerė Ingrida Šimonytė, kad „AstraZeneca“ vakcinos naudojimo nestabdo daugelis valstybių.Pasak Vyriausybės vadovės, Lietuvoje sprendimas dėl stabdymo galėtų būti priimtas, jeigu būtų atitinkama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos rekomendacija. Europos vaistų agentūra ketvirtadienį dėl šios vakcinos rengia specialų posėdį.

Europos Sąjungos pareigūnai svarsto pradėti derybas dėl rusiškos vakcinos nuo koronaviruso „Sputnik V“ įsigijimo, pranešė naujienų agentūra „Reuters“, cituodama ES diplomatinius ir oficialius šaltinius.

Sukankant lygiai metams nuo pirmojo karantino šalyje paskelbimo, Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacija didžiuosiuose Lietuvos miestuose surengė protesto akciją „Paskutinė verslo vakarienė“.

Seime pritarta pataisoms, kurios leistų įpareigoti kai kurių sričių darbuotojus privalomai periodiškai tirtis dėl COVID-19.

Ved. Agnė Skamarakaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.