Pilno metro. Prasideda 26-asis „Kino pavasaris“ – veikti ar/ir būti?

Pilno metro

2021.03.16 11:05

Pilno metro. Prasideda 26-asis „Kino pavasaris“ – veikti ar/ir būti?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

„Veikti ar / ir būti?“ – šiemet klausia virtualiojoje erdvėje vyksiantis 26-asis Vilniaus tarptautinis kino festivalis „Kino pavasaris“. Pokalbis su festivalio generaliniu direktoriumi Algirdu Ramaška ir meno vadove Mante Valiūnaite apie iššūkius sudarant programą, filmus-akcentus bei kiną kaip pagalbos priemonę pandeminiu laikotarpiu.

Moterų solidarumo dienos proga parengta lietuvių režisierių trumpųjų filmų programa „Tik tarp mūsų“. Rūta Dambravaitė supažindina su moterimis už kadro: kaip jos ieško būdų vadovauti ir išlikti savimi.

Teatro ir kino kritikė Laura Šimkutė apžvelgia NETFLIX serialą „Karūna“ („The Crown“).

Vedėja Austėja Kuskienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai laida apie kiną Lietuvoje: sėkmingai kuriamus naujus filmus, nuolat tobulėjančius ir tarptautinių festivalių pastebimus kūrėjus, naujus užsienio projektus, atrandančius mūsų šalį. Taip pat neliks pamirštos ir kino sąsajos su kitomis kultūros sritimis: turizmu, architektūra, istorija, kalba bei jautriomis socialinių grupių temomis. Praskleiskime paslaptingo kino meno uždangą ir leiskime klausytojams pasijusti „kinomanų“ bendruomenės dalimi. Laida transliuojama antradieniais 11.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pilno metro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.