Lietuvos diena. Kaip darbą pradėjo didieji prekybos centrai?

Lietuvos diena

2021.03.15 13:05

Lietuvos diena. Kaip darbą pradėjo didieji prekybos centrai?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Vyriausybė iki mėnesio pabaigos pratęsė judėjimo ribojimą 16 savivaldybių. Judėjimo ribojimai iki balandžio 1-osios pratęsti tarp Biržų rajono, Klaipėdos miesto, Kupiškio rajono, Marijampolės, Neringos, Panevėžio miesto ir rajono, Šalčininkų rajono, Širvintų rajono, Švenčionių rajono, Trakų rajono, Utenos rajono, Varėnos rajono, Vilniaus miesto ir rajono bei Visagino savivaldybių. Čia ir toliau galios draudimas atvykti ir išvykti, išskyrus išimtinius atvejus, taip pat būtų galima judėti tarp žiedinių savivaldybių.

Kaip darbą pradėjo didieji prekybos centrai?

Vokietijos kanclerės vadovaujama konservatyvi partija šiandien buvo ištikta krizės po pralaimėjimo dviejų žemių rinkimuose. Angelos Merkel Krikščionių demokratų sąjunga per regioninius rinkimus Badeno-Viurtembergo ir Reino krašto-Pfalco žemėse pasiekė savo prasčiausią rezultatą per visą šios politinės jėgos gyvavimo istoriją.

Kol jūs miegojote, kokiame nors pasaulio krašte sukčius tikriausiai sugalvojo naują būdą, kaip jus apgauti. Lietuvos bankas sako, kad piktavaliams priėjimą prie banko sąskaitos vis dar patiki nemažai žmonių, o tai gresia dideliais finansiniais nuostoliais. Kaip atskirti sukčius ir ką daryti, jei buvote apgauti?

Ved. Madona Lučkaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai LRT RADIJO dienos informacinė laida, kurioje akualiausių dienos naujienų, įvykių aptarimas, komentarai. Laidoje įvairiomis temomis kalbinami politikai, valdžios atstovai, politologai. Žurnalistai iš įvairiausių įvykių rengia reportažus, pačiomis akutaliausiomis temomis, dėmesys užsienio naujienoms, sporto pranešimai. „Lietuvos diena“ į įvykius reaguoja greitai, dažnai juos nušviedama tiesioginėmis transliacijomis iš įvykio vietos. Laida transliuojama kasdien 13.05 val.

Kiti laidos epizodai

Lietuvos diena

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.