Pasaulio 5. Monarchijos identiteto krizė, arba kaip Princo Harry ir Meghan Markle interviu skaldo Jungtinę Karalystę?

Pasaulio 5

2021.03.14 12:10

Pasaulio 5. Monarchijos identiteto krizė, arba kaip Princo Harry ir Meghan Markle interviu skaldo Jungtinę Karalystę?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Amerikiečių televizijos laidų vedėjos Oprah Winfrey interviu su britų Karališkosios šeimos nariais Princu Hariu ir Meghan Markle sudrebino visą pasaulį, bet labiausiai – rasizmu kaltinamą Karališkąją šeimą.

Kai rasės klausimai Vakaruose užaštrinti labiau nei bet kada anksčiau, karališkoji drama gali turėti ir rimtesnių pasekmių nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Kokias gilesnes visuomenės skirtis atvėrė šis ažiotažas ir kaip jis paveiks Karališkąją šeimą?

Į šiuos ir kitus klausimus atsako Nottinghamo universiteto politikos istorijos profesorius Stevenas Fieldingas ir Huddersfieldo universiteto politikos mokslų daktaras Andy Mycockas.

Ved. Lukas Kivita

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Pasaulio 5“ – svarbiausių tarptautinių aktualijų analizė, kurioje klausimus užduodate ne tik mes, bet ir klausytojai. Įvykius aptariame penkiais pjūviais, kuriuos diktuoja LRT radijo klausytojai ir Lietuvos aukštųjų mokyklų studentai. Atsakymų į jūsų klausimus padės ieškoti politologai, apžvalgininkai ir politikos formuotojai. Visa tai – kad geriau suprastumėte, kas diktuoja užsienio politikos darbotvarkę. Laida transliuojama sekmadieniais 12.10 val.

Kiti laidos epizodai

Pasaulio 5

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.