LRT Aktualijų studija. Skiepų komunikacija: kaip kalbėti, kad visuomenė išgirstų?

LRT aktualijų studija

2021.03.12 09:05

LRT Aktualijų studija. Skiepų komunikacija: kaip kalbėti, kad visuomenė išgirstų?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Pirmosios vakcinos nuo koronaviruso Lietuvą pasiekė dar pernai gruodį. Tačiau ir šiandien, praėjus trims mėnesiams, dalis visuomenės dar abejoja dėl skiepų. Negana to, į pasitikėjimą skiepais aktyviai taikosi ne tik jų naudos neigėjai, bet ir propagandos kūrėjai. Socialiniuose tinkluose sparčiai plinta dezinformacija, o Vyriausybės informacinė kampanija dar tik įsibėgėja.

Ar nepavėluota su visuomenės švietimu? Kaip reikėtų kalbėtis su tais, kurie abejoja – skiepytis ar ne? Kas turėtų atsakyti į visus nerimą keliančius klausimus ir ką daryti ateityje, kad visuomenė būtų atsparesnė netikrai informacijai, susijusiai su žmonių sveikata?

Laidoje dalyvauja Sveikatos apsaugos viceministrė Živilė Simonaitytė, Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkas Antanas Matulas, Seimo Sveikatos reikalų komiteto narė Vaida Giraitytė, Debunk EU vyresnioji analitikė Laima Venclauskienė, Kauno klinikų gydytoja Lina Jankauskaitė, komunikacijos ekspertas Arijus Katauskas.

Ved. Aleksandra Ketlerienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Analitinė diskusijų laida, kurioje platus ekspertų ratas apžvelga aktualiausią temą ir ieško sprendimų. Dinamiškoje valandinėje laidoje klausytojas gali apie problemą išgirsti plačiai, išnagrinėtą įvairiais pjūviais. Kiekvieną darbo dieną 09.05 val.

Kiti laidos epizodai

LRT aktualijų studija

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.