Gimtoji žemė. Pasirinktas kelias – mažinti produkcijos savikainą

Gimtoji žemė

2021.03.12 06:07

Gimtoji žemė. Pasirinktas kelias – mažinti produkcijos savikainą

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Rietavo sav. bendrovės „Minija“ ūkis – mišrus. Čia auginami javai, laikomi pieniniai ir mėsiniai galvijai. Plėsdami gamybą, pirmiausia sieks mažinti pieno savikainą.

Laiko bites, dirba su medžiu ir kartais pagroja armonika – tiek veiklų turi Kazimieras Sadauskas iš Vilniaus rajono. Dabar jis laukia, kol bitės pabus iš žiemos poilsio, neseniai pasigamino vežimą rėmams ar darbui su bitelėmis skirtiems įrankiams vežti.

Daug metų Vilniuje administracinį darbą dirbusi Vilė Zigmantienė pagaliau ryžosi keltis į kaimą ir užsiimti visai kita veikla. Net ir verslą išbandyti. Sumani ir išradinga moteris įrodė, kad kaime galima rasti įvairios veiklos, tik reikia netingėti.

Ved. Regina Montvilienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pasakojimai apie gyvenimą ir darbus kaime. Agrarinio sektoriaus aktualijos ir naujovės, kaimo bendruomenių veikla, ne žemės ūkio verslo kaime ypatumai, naudingi patarimai augalų mėgėjams, gamtininko komentarai, užsienio šalių ūkininkų istorijos. Laida ne tik kaimo, bet ir miesto žmonėms. Laida transliuojama darbo dienomis 06.05 val.

Kiti laidos epizodai

Gimtoji žemė

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.