Dešimt balų. Ko pavyko pasiekti švietime per 31-erius metus ir kur bei kodėl esame įklimpę?

Dešimt balų

2021.03.11 16:30

Dešimt balų. Ko pavyko pasiekti švietime per 31-erius metus ir kur bei kodėl esame įklimpę?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Švenčiame 31-ąsias atkurtos Nepriklausomos Lietuvos valstybės metines.

Per šį laiką subrendo, užaugo ir jau savo vaikus augina viena karta, bet švietimo reforma, prasidėjusi 1990-aisiais tebesitęsia.

Kas iki šiol lemdavo, kad, viena vertus, tiek partijų, tiek koalicinių Vyriausybių programose švietimo siekiniai būdavo išdėstyti pakankamai kompetentingai, pasvertai, bet realiai mažai ką pavykdavo įgyvendinti? Kur yra tas nematomas pokyčių stabdys? Ir kiek vilčių, kad pagaliau pajudėsime iš pelkės, teikia prasidedančios diskusijos dėl nacionalinio susitarimo švietime?

Laidoje dalyvauja: Saulius Jurkevičius, Vilniaus licėjaus, kuris, kaip ir atkurta Nepriklausoma Lietuva, mini 31-ąją sukaktį, direktorius.

Ved. Jonė Kučinskaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Gilūs pokalbiai su švietimo profesionalais, ekpertais, mokytojais šviesuoliais, karjeros konsultantais, daug pasiekusiais mokiniais bei studentais, ar su tėvais, kuriems pavyko uždegti ugnį savo vaikų akyse ir širdyse, taip pat analitiniai vertinimai, netikėti tyrimai ir statistiniai pjūviai padės giliau suvokti švietimo sistemą. Laida transliuojama ketvirtadieniais 16.30 val.

Kiti laidos epizodai

Dešimt balų

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.