60 minučių. Kokie karantino pasikeitimai laukia artimiausiu metu?

60 minučių

2021.03.10 17:05

60 minučių. Kokie karantino pasikeitimai laukia artimiausiu metu?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Pasikeitimai gyventojams įsigaliojantys nuo kovo 15 d.. Sveikatos apsaugos ministerijos parengti karantino nutarimo pakeitimais siūloma leisti veikti atskirą įėjimą iš lauko turinčioms parduotuvėms, taip pat kultūros įstaigoms.

Vyriausybė patvirtino kadencijos darbo plano projektą. „Žaliasis kursas, skaitmenizacija ir švietimas – trys pagrindiniai Vyriausybės prioritetai“, – sako premjerė Ingrida Šimonytė. Ar pavyks juos įgyvendinti?

Prie saugaus kontaktinio ugdymo norėtų 59 mokyklos. Vyriausybės ir Vilniaus savivaldybės sprendimu, kontaktinis pradinukų ugdymas Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijoje buvo atnaujintas prieš daugiau kaip dvi savaites, moksleivių ir pedagogų šeimas patikrinus kaupinių tyrimu metodu. Tiriant šiuo metodu į vieną kaupinį, paprastai – mėgintuvėlį, surenkama daugiausia iki 5 žmonių ėminių. Ėminiai šiuo atveju imami ne iš nosiaryklės, o iš nosies gleivinės, taigi tyrimas yra neskausmingas, mažiau nemalonus nei įprastas PRG testas.

Kiek ir kokios vizijos kūrė Lietuvos valstybę tūkstantmetėje istorinėje perspektyvoje? Koks vizijų vaidmuo XXI a. kuriant ateities pasaulį? Šie ir kiti klausimai aptarti diskusijoje „Lietuvos vizija. Kokios vizijos kūrė Lietuvos valstybę praeityje ir padeda kurti dabar?“. Diskusijoje su prezidentu dalyvaavo ir Vilniaus universiteto rektorius Rimvydas Petrauskas.

Ved. Deividas Jursevičius

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.