Savęs repeticijos. Jaučiuosi vidutinybe. Ar verta dėl to jaudintis?

Savęs repeticijos

2021.03.09 14:00

Savęs repeticijos. Jaučiuosi vidutinybe. Ar verta dėl to jaudintis?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Kiek esame objektyvūs, kai priklijuojame sau vidutinybės etiketę? Kodėl šią būseną išgyvename taip skausmingai? Ar iš vidutinybės išaugama? Kaip galime transformuoti savo patirtį?

Apie vidutiniškumą kalbėjomės su buvusia šios tinklalaidės vedėja, sociologe, besigilinančia į tapsmo suaugusiu problematiką Milda Pivoriūte ir jaunų žmonių dilemas atskleidusio dokumentinio filmo „Pasroviui“ autoriumi Modestu Endriuška.

Ved. Laura Montvilaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Jei esi jaunas, ieškai savęs ir savo gyvenimo kelio – tai tave supa ne tik malonūs iššūkiai ir patirtys. Tapsmo suaugusiu kelyje dažnai tenka susidurti su kankinančiom dilemom, kartais sukeliančiom sprendimų priėmimo paralyžių – tiegiog nebežinai, kaip išjudėti iš pasimetimo taško. Tinklalaidės įvadinėje dalyje pateiksime autentiškus jaunų žmonių išgyvenimų pavyzdžius, o antroje dalyje mėginsime juos išnarplioti, paaiškinti ir pateikti vieną kitą vertingą patarimą. Naujus tinklalaidės epizodus galite išgirsti kas antrą antradienį 11.00 val. Tinklalaidė parengta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.

Kiti laidos epizodai

Savęs repeticijos

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.