Lietuvos diena. Kokias prekybos vietas siūloma atverti?

Lietuvos diena

2021.03.09 13:05

Lietuvos diena. Kokias prekybos vietas siūloma atverti?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Vyriausybės ekspertų taryba pristatė siūlymus dėl prekybos vietų atvėrimo. Vasario pabaigoje Vyriausybė pratęsė karantiną iki kovo pabaigos, o judėjimo tarp savivaldybių kontrolę – iki kovo vidurio, išskyrus žiedines savivaldybės.Kiek anksčiau vasarį su tam tikrais apribojimais leista dirbti kirpykloms, grožio salonams ir ne maisto prekių parduotuvėms.

Pristatytas Žvalgybos kontrolieriaus įstatymo koncepcijos projektas.

Valstybinė mokesčių inspekcija įvertino mokestinės pagalbos priemones verslui.

Estijoje nuo ketvirtadienio įvedamas griežtas karantinas. Nuo kovo 11 d. mažiausiai mėnesiui uždaroma iš esmės viskas, kas dar buvo atidaryta: maitinimo įstaigos, prekybos centrai, sporto įstaigos, visi mokiniai, net ir pradinukai, siunčiami į namus mokytis distanciniu būdu. Dirbs tik būtiniausių prekių parduotuvės: maistas, optika, vaistinės, augintiniai ir drive-in tipo prekybos taškai. Maisto pristatymas taip pat veiks.

Lenkijoje diskusijos dėl skyrybų įstatymo keitimo.

Praėjusiais metais įsteigtas „Sengirės fondas“ mini pirmąjį gimtadienį. Metinėje veiklos ataskaitoje senuosius Lietuvos miškus saugojantis fondas praneša apie dovanų gautus ir įsigytus sklypus, išaugusią paramą, kampanijų sėkmę ir tikslus kitiems metams.

Ved. Madona Lučkaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai LRT RADIJO dienos informacinė laida, kurioje akualiausių dienos naujienų, įvykių aptarimas, komentarai. Laidoje įvairiomis temomis kalbinami politikai, valdžios atstovai, politologai. Žurnalistai iš įvairiausių įvykių rengia reportažus, pačiomis akutaliausiomis temomis, dėmesys užsienio naujienoms, sporto pranešimai. „Lietuvos diena“ į įvykius reaguoja greitai, dažnai juos nušviedama tiesioginėmis transliacijomis iš įvykio vietos. Laida transliuojama kasdien 13.05 val.

Kiti laidos epizodai

Lietuvos diena

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.