60 minučių. Koks artimiausiu metu galimas judėjimo tarp savivaldybių atlaisvinimas

60 minučių

2021.03.08 17:05

60 minučių. Koks artimiausiu metu galimas judėjimo tarp savivaldybių atlaisvinimas

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Kokie naujausi Vyriausybės ekstremaliųjų situacijų komisijos sprendimai dėl galimybės laisvai judėti tarp savivaldybių ?

Šiais metais pasaulis mini 110-ąją Tarptautinę moters dieną. Idėja kasmet švęsti Kovo 8-ąją kilo moterų teisių gynėjai Clara Zetkin, kuri ją pasiūlė 1910 m. Tarptautinėje dirbančių moterų konferencijoje Kopenhagoje. Jau kitais metais Kovo 8-oji pirmą kartą paminėta Vokie

tijoje, Austrijoje, Danijoje, Šveicarijoje. Kaip pasikeitė moterų padėtis pastaruoju metu?

Turgaus prekeiviai jau gali pretenduoti į turgavietės mokesčio kompensacijas, siekiančias iki 300 eurų. Tam Vyriausybė numatė 2 mln. eurų, išmokas galės gauti beveik 7 tūkst. prekybininkų. Kompensacija bus skiriama, jei prekiautojas yra nukentėjęs nuo pandemijos, taip pat nuo pernai rugsėjo iki gruodžio 16 dienos buvo įgijęs verslo liudijimą arba įregistravęs individualią veiklą pagal pažymą, yra pateikęs metinę pajamų deklaraciją už 2019 metus ir atitinka kitas sąlygas.

Kinijos kompanija praėjusiais metais vienai strateginei Lietuvos įmonei pasiūlė mainus. Kinai siūlėsi nemokamai sumontuoti dalį įrangos mainais už sistemos valdymą. Neoficialiomis žiniomis, tai yra ESO kompanija, kuri skelbė išmaniųjų skaitiklių konkursą. ESO atstovai sako negalintys komentuoti VSD informacijos.

Izraelis atidarė restoranus, barus ir kavines nuo COVID19 paskiepytiems ir „žaliuosius pasus“ turintiems žmonėms.

Ved. Deividas Jursevičius

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.