Lietuvos diena. Po kelių mėnesių pertraukos atnaujinamos vairavimo mokymo ir egzaminavimo paslaugos

Lietuvos diena

2021.03.08 13:05

Lietuvos diena. Po kelių mėnesių pertraukos atnaujinamos vairavimo mokymo ir egzaminavimo paslaugos

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Nuo kovo 10 osios po kelių mėnesių pertraukos atnaujinamos vairavimo mokymo ir egzaminavimo paslaugos

Pandemijos baigtį Lietuvoje gali lemti darbingiausio amžiaus gyventojai. Baltijos šalių gyventojų skiepijimosi prioritetus tyrusi tarptautinė bendrovė „NielsenIQ“ atkreipia dėmesį, kad visame regione entuziazmas dėl skiepijimosi yra santūrus, o Lietuvoje skeptiškumas ypač gajus tarp darbingiausio amžiaus gyventojų.

Kryptinga vakcinacijos kampanija, anot SAM, prasidės kovo viduryje.

Dėl koronaviruso pandemijos atšaukus šių metų Vilniaus Knygų mugę, leidėjai ir knygynų atstovai sako, kad didžiausio metų renginio netekimas atneša ne tik finansinių, bet ir moralinių nuostolių.

Nuo kovo 1-osios Lietuvoje prasidėjo motociklų sezonas, tačiau specialistai įspėja, kad ankstyvą pavasarį į kelius išvažiavę motociklininkai turi būti itin atidūs.

Jungtinėje Karalystėje mokiniai ir studentai grįžta į mokyklas, o Izraelyje visiškai paskiepijus 40 proc. gyventojų, vėl atidaryti restoranai ir barai.

Ved. Madona Lučkaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai LRT RADIJO dienos informacinė laida, kurioje akualiausių dienos naujienų, įvykių aptarimas, komentarai. Laidoje įvairiomis temomis kalbinami politikai, valdžios atstovai, politologai. Žurnalistai iš įvairiausių įvykių rengia reportažus, pačiomis akutaliausiomis temomis, dėmesys užsienio naujienoms, sporto pranešimai. „Lietuvos diena“ į įvykius reaguoja greitai, dažnai juos nušviedama tiesioginėmis transliacijomis iš įvykio vietos. Laida transliuojama kasdien 13.05 val.

Kiti laidos epizodai

Lietuvos diena

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.