Pakeliui su klasika. Tautodailininkas Tadas Sidaravičius: dar vaikystėje mane sužavėjo paprastos kulbės virsmas skulptūra.

Pakeliui su klasika

2021.03.05 16:05

Pakeliui su klasika. Tautodailininkas Tadas Sidaravičius: dar vaikystėje mane sužavėjo paprastos kulbės virsmas skulptūra.

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Du architektai – Justinas Dūdėnas ir Matas Šiupšinskas įsijungia į LRT Klasikos laidos „Žmogus ir miestas“ kūrybinę grupę. Pristatome naujuosius laidos vedėjus, o vedėjai pristato savo būsimas temas, kokio žvilgsnio į architektūrą ir miestą ieškos laidose ir kokias diskusijas rengs radijo eteryje.

„Koncertas vienam“ – pandemijos įkvėptas LRT KLASIKOS koncertų ciklas iš tuščių koncertų salių. Penktadienį Kauno valstybinėje filharmonijoje vienam klausytojui koncertuos operos solistė Vida Miknevičiūtė, kuriai akomponuos Justas Čeponis. Tiesioginę koncerto transliaciją bus galima matyti portale LRT.lt ir girdėti per radiją LRT Klasika.

Rubrikoje „Garso kodas“ – kompozitorių Mindaugo Urbaičio ir Šarūno Nako pokalbis apie populiariausius klasikinės muzikos atlikėjus.

Šiemet nebus tradicinės Kaziuko mugės, tačiau tautodailininkas, medžio drožėjas Tadas Sidaravičius, seniai svajojęs išdrožti Šv. Kazimiero skulptūrą, dalyvauja ne tik virtualioje mugėje, bet ir Šv. Kazimiero skulptūrėlių parodoje Vilniaus archikatedroje bazilikoje. Pokalbis su Tadu Sidaravičiumi.

Ved. Jolanta Kryževičienė ir Marius Eidukonis

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.