Laikas kultūrai. Prof. Ramunė Kalėdienė: taryba nenori ieškoti kabliukų, kad pasakytų „ne

Laikas kultūrai

2021.03.07 10:05

Laikas kultūrai. Prof. Ramunė Kalėdienė: taryba nenori ieškoti kabliukų, kad pasakytų „ne

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

„Situacijai gerėjant, reikia galvoti apie kultūros gyvenimo atlaisvinimą, tačiau mes turime išmokti gyventi naujoje realybėje“,- sako Vyriausybės patariamosios tarybos ekspertė, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Visuomenės sveikatos fakulteto dekanė prof. Ramunė Kalėdienė.

Lietuvos nacionalinis muziejus balandį galėtų atverti naują padalinį – Istorijų namus. Kaip moderniai papasakoti apie mūsų istoriją, etnografiją, kaip patraukti šeimas, ar čia tikrai bus saugu pasakoja muziejaus direktorė Rūta Kačkutė.

Pasirodė nauja žymios Čilės rašytojos Isabel Allende knyga „Mano sielos moterys“. Lietuvos skaitytojams kūrėja pažįstama iš tokių knygų kaip Dvasių namai, Žaidimas su mirtimi, Majos dienoraštis. Rašytoja išleido daugiau kaip 20 knygų, yra aktyvi visuomenės veikėja, užsiimanti labdaringa veikla, o savo laisvą laiką skirianti moterų teisių gynimui. Poetės, vertėjos Dovilės Kuzminskaitės pokalbis su Isabel Allende.

Ved. Jolanta Kryževičienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Paskutinę savaitės dieną atsigręžiame į besibaigiančią savaitę, akcentuodami ne įvykių kroniką, o ieškodami gilesnio požiūrio, kalbėdami apie įvykius ir naujus reiškinius, atskleisdami asmenybes, kurioms prabėgusi savaitė yra svarbi. Kalbame tiek apie meno įvykius (ir ne tik didžiuosiuose miestuose), tiek apie platesnes kultūros temas. Laida transliuojama penktadieniais 11.05 val.

Kiti laidos epizodai

Laikas kultūrai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.