60 minučių. ES sieks viešai skelbiamo vyrų ir moterų darbo užmokestis: kaip pokyčiams nusiteikę Lietuvos darbdaviai?

60 minučių

2021.03.05 17:05

60 minučių. ES sieks viešai skelbiamo vyrų ir moterų darbo užmokestis: kaip pokyčiams nusiteikę Lietuvos darbdaviai?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Pandemijos kreivė banguoja. Ką liudija savaitės susirgimų dinamika?

Premjerė su politinių partijų atstovais aptarė rengiamą Nacionalinį susitarimą dėl švietimo.Kai kuriem poltikams teigiant, kad jį pasiekti galį būti labai sudėtinga, kokios šio susitarimo perspektyvos?

Europos Komisija siūlo, kad darbdaviai būtų įpareigoti pateikti informaciją apie pradinį darbo atlygį skelbimuose apie atsilaisvinusias darbo vietas ir dar prieš darbo pokalbį. Siekiant padidinti spaudimą didelėms bendrovėms siūloma, kad daugiau nei 250 darbuotojų turinčios įmonės skelbtų informaciją apie darbo užmokesčio dydžių vyrams ir moterims skirtumą.

Nigerijoje per dvi savaites iš dviejų mokyklų pagrobta pusketvirto šimto vaikų. Valdžia tikina, kad dėl moksleivių laisvės pavykos susitarti per ilgas derybas su nusikaltėliai, bet vietos gyventojai įtaria, kad už vaikus teko sumokėti išpirką. Ekspertai įspėja, kad Nigerijos šiaurėje pagrobimai virsta peningu verslu.

Klimatogai apibendrino praėjusios žiemos orų statistiką.

Ved. Simona Vasiliauskaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.