Labas rytas, Lietuva II d. Laiko planavimo trenerė apie sėkmingo ryto receptą: pradėkite nuo darbų sąrašo

Žvirblienė apie vakcinos šalutinių poveikių malšinimą: jeigu karščiuojate – gerkite vaistus

Vakcinos nuo koronaviruso vis dar kuriamos, o dalis sukurtos, bet dar nepatvirtintos Europos vaistų agentūros. Kokių artimiausiai naujų vakcinų galime sulaukti? Apie tai LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ kalbinama VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė prof. Dr. Aurelija Žvirblienė.

Į septintą dešimtį įkopę kauniečiai siūlo neįprastas verslo idėjas: jos gimsta ne tik jaunuolių galvose

Ar esate bandę muzikos terapiją? O gal svajoję gyventi name ant vandens? Į septintą dešimtį įkopę kauniečiai siūlo išbandyti abu. Vyrai sako, kad vyresnio amžiaus žmonėms sunku ne tik įsidarbinti, bet ir pradėti verslą. Esą visi startuoliai orientuoti į jaunimą, todėl kauniečiai kuria jiems alternatyvą.

Laiko planavimo ir komandinės elgsenos trenerė: rytas – raktas į jūsų sėkmingą dieną

Ryto laiko vadyba – raktas į jūsų sėkmingą dieną. Ar susiduriate su laiko stygiumi rytais? Laiko planavimo ir komandinės elgsenos trenerė Liana Mogišaitė atsakys, kaip rytą praleisti kuo efektyviau.

Rojus žemėje – Havajai: kokias paslaptis saugoja šis kampelis?

Žmonės mėgsta Havajus lyginti su rojumi žemėje. Klimato prasme čia tikrai taip yra – sako saloje septynerius metus gyvenanti knygų autorė Vaiva Rykštaitė. Bet rašytoja šį rožinį burbulą susprogdina – net ir tokiame rojuje egzistuoja realus gyvenimas. Dabar nusikelkime ten ir pasidairykime po havajiečių gyvenimą.

Pavasaris – vaismedžių skiepijimo metas: kaip paruošiamas įskiepis?

Jei norisi paįvairinti turimas vaismedžių veisles arba kuris nors medelis sode auga, bet nedera, pats metas pradėti galvoti apie skiepijimą. Kol kas galima pasirūpinti įskiepiais, o sušilus orams imtis ir skiepijimo darbų. Sodininkystės patarimais dalijasi medelyno savininkė.

Ved. Ugnė Siparė.