Pakeliui su klasika. Apie operos meno viršukalnes su soliste, sopranu Vida Miknevičiūte

Pakeliui su klasika

2021.03.04 16:05

Pakeliui su klasika. Apie operos meno viršukalnes su soliste, sopranu Vida Miknevičiūte

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Grupė „Merope“ ir choras „Jauna muzika“ išleido bendrą albumą „Salos“. Pokalbis apie naują leidinį su „Merope“ vokaliste ir kanklininke Indre Jurgelevičiūte ir choro „Jauna muzika“ vadovu Vaclovu Augustinu.

Šiemet kiek kitaip nei įprasta, tačiau nestokojant energijos ir gaivių idėjų, Kaune prasidėjo Frankofonijos mėnuo, kviečiantis geriau pažinti frankofoniškas šalis ir prisiliesti prie jų kultūros. Apie tai kalbamės su Prancūzų instituto Lietuvoje kalbos ir švietimo programos vadove Snieguole Kavoliūniene.

Muzikologės Paulinos Nalivaikaitės pasaulio muzikos naujienų apžvalga.

Solistės, soprano Vidos Miknevičiūtės žvaigždė šiuo metu žiba ypač ryškiai. Net ir pastaruoju, ypač sudėtingu laikotarpiu ji spėjo debiutuoti keliuose prestižiniuose teatruose, o ir ateityje nusimato ne viena operos meno viršukalnė. Apie muziką, sceną ir kelią iki jos – pokalbis „Be kaukių“.

Ved. Gerūta Griniūtė ir Rasa Murauskaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.