60 minučių. Anot Lietuvos žvalgybos, pandemiją išnaudoja sąmokslo teorijų skleidėjai ir Kremliaus propaganda

60 minučių

2021.03.04 17:05

60 minučių. Anot Lietuvos žvalgybos, pandemiją išnaudoja sąmokslo teorijų skleidėjai ir Kremliaus propaganda

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Lietuvos žvalgyba teigia, kad koronaviruso pandemija naudojasi radikalai ir sąmokslo teorijų skleidėjai, o Rusijai ir Kinijai tai tapo pretekstu dar labiau kontroliuoti visuomenę.

Teisėsauga įtaria, kad medicinos įranga prekiaujančios įmonės galėjo neteisėtai laimėti įvairių Lietuvos gydymo įstaigų pirkimų už daugiau kaip 3 mln.eurų. Šiuo metu įtarimai dėl įvairių korupcinių nusikaltimų pareikšti 35 asmenims, keturi iš jų yra privačių įmonių vadovai ir šeši – gydymo įstaigų vadovai.

Lietuvai gaunant vis daugiau vakcinų nuo koronaviruso kai kurie skiepijimo centrai darbo dienomis nebesuspėja jų visų panaudoti.

Nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija „Linava“: Lietuvos transporto sektoriuje dirbančios įmonės susiduria su vis didesniais ekonominiais sunkumais, kurių – tik daugėja.

Prezidentas su profesinių sąjungų atstovais aptarė Vyriausybės programos priemonių planą bei karantino metu didėjantį nedarbą.

Ved. Simona Vasiliauskaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.