10–12. Kaip ugdyti įvairaus amžiaus ir skirtingų nuostatų žmonių finansinį raštingumą?

10–12

2021.03.04 10:05

10–12. Kaip ugdyti įvairaus amžiaus ir skirtingų nuostatų žmonių finansinį raštingumą?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Socialiniuose tinkluose dalinamasi gamtinio apželdinimo specialistės Vilmos Gudynienės sukurta schema, kaip Lietuvos sąlygomis galėtų būti sodinami vadinamieji biologinės įvairovės miškeliai. Kas tai yra? Botanikė su kolegomis puoselėja dar vieną idėją: sėklas žydinčioms pievoms ruošti ir mūsų šalyje, iš vietinių augalų. Pasirodo, kol kas jas tenka siųstis iš Vidurio Europos. Interviu su botanike.

Kaip ugdyti įvairaus amžiaus ir skirtingų nuostatų žmonių finansinį raštingumą? Finansų konsultantė Kotryna Davidovičienė, Medardo Čoboto Trečiojo amžiaus universiteto Politikos, teisės ir ekonomikos fakulteto dekanė Jurgita Rotomskienė, švietimo ekspertas Gintaras Sarafinas.

LRT FAKTAI: kokias Stambulo konvencijos interpretacijas teisininkai vadina klaidinančiomis. Rubriką rengia Jurga Bakaitė.

Ved. Giedrė Čiužaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

LRT RADIJO priešpietyje vedėjai neria į svarbias ir netikėtas temas. Istorijos, socialiniai eksperimentai, apžvalgos, pokalbiai ir Tavo kaimynystės ir namų, tai dvi kas dieną vis kitokios valandos. Laida transliuojama darbo dienomis 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

10–12

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.