Žinios. Saugumo ir žvalgybos tarnybų vadovai pristatys Grėsmių nacionaliniam saugumui vertinimą

LRT TELEVIZIJA

2021.03.04 08:37

Saugumo ir žvalgybos tarnybų vadovai šiandien pristatys Grėsmių nacionaliniam saugumui vertinimą. Tokias ataskaitas Saugumo departamentas ir Antrojo operatyvinių tarnybų departamento vadovai pristato kasmet. Pernai ataskaitoje įvardyta, kad didžiausią grėsmę Lietuvos nacionaliniam saugumui kelia Rusija ir Kinija.

Vilniaus miesto savivaldybė laukia oficialios Specialiųjų tyrimų tarnybos informacijos dėl sulaikytų gydymo įstaigų vadovų. LRT RADIJUI vicemerė Edita Tamošiūnaitė sako, kad gavus STT pranešimą, bus imtasi būtinų priemonių – jei bus reikalavimas, vadovai bus nušalinti nuo pareigų.

Europos Komisija ruošiasi pristatyti atlyginimo skaidrumo priemones. Siūlymai turėtų pagerinti darbuotojų prieigą prie informacijos, susijusios su darbo užmokesčiu. Taip tikimasi padidinti skaidrumą, susijusį su diskriminacija.

Belgijai atšaukus planus nuo kovo laisvinti dalį karantino ribojimų, šalies studentai ieško būdų, kaip laikantis taisyklių mėgautis pavasariu. Praėjusią savaitę šalies premjeras pranešė, kad dėl vėl augančių skaičių ligoninėse bent kol kas žadėtų laisvinimų nebus.

Vilniaus grafikos centras, tikėdamasis, kad galės atverti duris, parengė intriguojančią jauno menininko, Dominyko Sidorovo, parodą, kurioje jis sako pristatantis savo eilėraščius-piešinius.

Orai. Sportas.

Ved. Justė Tamošaitienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau