Žinios. Brazilijoje antrą dieną iš eilės užregistruota rekordiškai daug mirčių nuo COVID-19

LRT TELEVIZIJA

2021.03.04 08:04

Saugumo ir žvalgybos tarnybų vadovai šiandien pristatys Grėsmių nacionaliniam saugumui vertinimą. Tokias ataskaitas Saugumo departamentas ir Antrojo operatyvinių tarnybų departamento vadovai pristato kasmet. Pernai ataskaitoje įvardyta, kad didžiausią grėsmę Lietuvos nacionaliniam saugumui kelia Rusija ir Kinija.

Lietuvos vežėjai sako, kad transporto sektoriuje dirbančios įmonės susiduria su vis didesniais ekonominiais sunkumais. Esą ties žlugimo riba yra atsidūrusios privačios tarpmiestinio keleivinio transporto įmonės, kurios priverstos mažinti reisus, nes vos surenka pinigų einamosioms išlaidoms, pavyzdžiui, degalams ar darbo užmokesčiui.

Brazilijoje antrą dieną iš eilės užregistruota rekordiškai daug mirčių nuo COVID-19 – beveik du tūkstančiai. Ir nors padėtis prastėja, Brazilija ir toliau neturi vieningo atsako į pandemiją: atskiri miestai ir valstijos nustato savo politiką, o kraštutinių dešiniųjų prezidentas Jairas Bolsonaro kritikuoja ekspertų rekomendacijas dėl pandemijos valdymo.

Ispanijai pristačius naują, maisto kurjeriams daugiau garantijų suteikiantį įstatymą, nauja tvarka pasitinkama nevienareikšmiškai. Naujasis įstatymas turėtų užtikrinti didesnį maistą į namus pristatančių darbuotojų teisinį bei ekonominį saugumą, tačiau dalis teigia, kad nauja tvarka apribos darbo lankstumą ir galimybę užsidirbti.

Orai.

Ved. Justė Tamošaitienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau