60 minučių. Baltarusijos režimo grasinimai pritaikyti tik Lietuvai

60 minučių

2021.03.03 17:05

60 minučių. Baltarusijos režimo grasinimai pritaikyti tik Lietuvai

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Vyriausybė sušvelnino ribojimus lauke, leido vairavimo mokymą.

Baltarusija grasinusi nutraukti naftos produktų gabenimą per visas tris Baltijos valstybes, kol kas taip pasielgė tik su Klaipėdos uostu. Su Latvijos ir Estijos uostais sutartys pratęstos

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba praneša, kad energetikos srityje veikiančiam verslininkui Rimandui Stoniui bei dar keturiems asmenims pateikti įtarimai dėl stambaus masto Pridėtinės vertės mokesčio sukčiavimo ir apgaulingo apskaitos tvarkymo.

Seimo Savižudybių ir smurto prevencijos komisijos kreipimasis dėl viešų pasisakymų (diskusijų) higienos.

Seimo Ekonomikos komitetas siūlo grąžinti pernai valdžios mokėtas nuomos mokesčio kompensacijas dėl karantino nukentėjusiam verslui, tačiau tik peržiūrėjus kriterijus.

Devyniasdešimčia procentų kritusios pajamos, išaugusi konkurencija elektroninėje erdvėje ir ryšio sutrikimai - tokias problemas vardina verslo konferencijų ir mokymų organizatoriai.

Ved. Deividas Jursevičius

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.