Žinios. Būsimų vairuotojų prašymas išgirstas: leista rengti praktinius mokymus ir egzaminus

Keičiamos karantino sąlygos. Vyriausybė nusprendė atverti kultūros erdves lauke, leidžiama atnaujinti vairavimo egzaminus, kai kuriais atvejais leisti dviejų namų ūkių kontaktus.

Į Lietuvą vizito atvyko Estijos prezidentė Kersti Kaljulaid. Oficiali vizito proga – Lietuvos ir Estijos diplomatinių santykių šimtmetis, tačiau progą temdė bendri skiepijimo nuo COVID-19 iššūkiai ir Astravo jėgainės elektros blokados klausimai.

Lenkijos biotechnologijų bendrovė „Mabion“ pasirašė išankstinį susitarimą su Jungtinių Valstijų farmacijos bendrove „Novavax” gaminti jos vakcinas nuo koronaviruso. Tiesa, šių skiepų Europos vaistų agentūra dar nepatvirtino.

Specialiųjų tyrimų tarnyba pranešė atliekanti didelės apimties ikiteisminį tyrimą dėl įtariamos korupcijos vykdant sveikatos apsaugos sektoriaus viešuosius pirkimus.

Šiandien prasidėjus pajamų ir turto deklaravimui, tai jau padarė per 200 tūkst. gyventojų. Deklaravimas vyks tik elektroniniu būdu. Deklaruoti pajamas reikia visiems savarankiškai dirbantiems, kurie turi galimybę susigrąžinti gyventojų pajamų mokesčio permoką.

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba praneša, kad energetikos srityje veikiančiam verslininkui Rimandui Stoniui bei dar keturiems asmenims pateikti įtarimai dėl stambaus masto Pridėtinės vertės mokesčio sukčiavimo ir apgaulingo apskaitos tvarkymo.

Sveikatos apsaugos ministras nuo kovo 10-osios atleidžia Visuomenės sveikatos centro vadovą Robertą Petraitį.

Šiaulių rajone pavojingų atliekų tvarkymo įmonėje sunaikinta 70 kilogramų narkotikų, kurių vertė juodojoje rinkoje gali siekti kelis milijonus eurų.

Vengrijos valdančiosios partijos „Fidesz“ pasitraukimas turėtų padėti tašką ne vienus metus tarp Europos liaudies partijos narių vykusiems ginčams dėl to, ar išmesti Viktoro Orbano partiją, ar visgi leisti jos atstovams likti Europos Parlamento frakcijoje, kad jie neprisijungtų prie euroskeptikų populistų.

Tirpstant sniegui nuslinko dalis vieno iš Kernavės Piliakalnių šlaito. Jau paskutinėmis vasario dienomis buvo pastebėtos besiformuojančios nuošliaužos ant Mindaugo sostu vadinamo Piliakalnio.

Lietuvoje sukurta sistema virusus naikina pasitelkdama ozoną. Pasak kūrėjų, tai ypač naudinga dabar – per koronaviruso pandemiją, kai reikia dezinfekuoti įvairius paviršius.

Sportas. Orai.

Ved. Jovita Vitkauskė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
Daugiau