Žinios. Verslininkui Stoniui bei dar keturiems asmenims pateikti įtarimai dėl stambaus masto PVM sukčiavimo

Keičiamos karantino sąlygos. Vyriausybė nusprendė atverti kultūros erdves lauke, leidžiama atnaujinti vairavimo egzaminus, kai kuriais atvejais leisti dviejų namų ūkių kontaktus.

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba praneša, kad energetikos srityje veikiančiam verslininkui Rimandui Stoniui bei dar keturiems asmenims pateikti įtarimai dėl stambaus masto Pridėtinės vertės mokesčio sukčiavimo ir apgaulingo apskaitos tvarkymo.

Į Lietuvą vizito atvyko Estijos prezidentė Kersti Kaljulaid. Oficiali vizito proga – Lietuvos ir Estijos diplomatinių santykių šimtmetis, tačiau progą temdė bendri skiepijimo nuo COVID-19 iššūkiai ir Astravo jėgainės elektros blokados klausimai.

Po Žygimanto Pavilionio vizito politinės krizės kamuojamame Sakartvele, opoziciniams socialdemokratams pareikalavus jo atsistatydinimo, Seimo pirmininkė sako nematanti priežasčių, kodėl Pavilionis negali toliau vadovauti Seimo užsienio reikalų komitetui.

Šiandien prasidėjus pajamų ir turto deklaravimui, tai jau padarė per 200 tūkst. gyventojų. Deklaravimas vyks tik elektroniniu būdu. Deklaruoti pajamas reikia visiems savarankiškai dirbantiems, kurie turi galimybę susigrąžinti gyventojų pajamų mokesčio permoką.

Nors dabartinės Jungtinių Valstijų administracijos politika Rusijos atžvilgiu žada būti gerokai griežtesnė nei pirmtakės, ekspertų nuomone, vakar paskelbtos sankcijos septyniems Rusijos pareigūnams, neturės didelio poveikio, o pustrečių metų turintis praleisti kolonijoje Aleksejus Navalnas nebus paleistas į laisvę.

Tirpstant sniegui nuslinko dalis vieno iš Kernavės piliakalnių šlaito. Jau paskutinėmis vasario dienomis buvo pastebėtos besiformuojančios nuošliaužos ant Mindaugo sostu vadinamo piliakalnio.

Sportas. Orai.

Ved. Jovita Vitkauskė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau