Ryto allegro. Kaip šiandieninė problematika lemia architektūros procesus?

Ryto allegro

2021.03.03 07:05

Ryto allegro. Kaip šiandieninė problematika lemia architektūros procesus?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Kultūra spaudos puslapiuose.

Galerijos (AV17) veiklos dešimtmečio proga pristatoma skulptoriaus Rafal Piesliak paroda „Įžvalga“.

Šalies Kino rodytojų asociacijos nariai teigia, kad, nepaisant dabartinės epidemiologinės situacijos, jie jau šiandien galėtų atsiverti ir užtikrinti kone didžiausią saugumą, lyginant su kitomis viešomis vietomis.

Šiemet minimos Augusto Šleicherio 200-osios gimimo metinės. Kuo šio indoeuropeisto išleista Lietuvių kalbos gramatika skyrėsi nuo kitų, kokia jam pasirodė aplankyta Rytų Prūsija, kaip jis siejo botaniką ir kalbą?

Prasideda vienas pagrindinių tinklaveikos ir architektūros idėjų pristatymo renginių Europoje „Kūrybiniai mainai 2021: Landscapes of Care“.Čia taip pat „Future Architecture“ platforma pristatys naują Europos architektūros programos sezoną. Kaip šiandieninė socialinė, politinė ir kultūrinė problematika lemia architektūros procesus? Kaip šiuose kultūriniuose mainuose pasiūlyti tarpdiscipliniai projektai prisidės prie socialinių pokyčių tarptautiniu ir lokaliu lygmeniu? Kokius projektus išvysime Lietuvoje?

Berlyno kino festivalio ceremonijoje paskelbta, kad Pažaislio bažnyčios ir vienuolyno ansamblis išrinktas geriausia 2020 metų filmavimo lokacija.

1921 m. kovo 4 d. į Klaipėdos uostą atplaukė pirmasis laivas su Lietuvos trispalve – motorinis burlaivis „Jūratė“. Minėdamas jūrinės valstybės 100-metį, Lietuvos jūrų muziejus pristato šiai sukakčiai skirtą programą.

Ievos Buinevičiūtės pasakojimas apie muzikos mokytojo pamoką D. Chazelle filme „Atkirtis”.

Ved. Indrė Kaminckaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.