Ryto garsai. Ar Seimas pavasarį svarstys daug diskusijų keliančią Stambulo konvenciją?

Ryto garsai

2021.03.03 06:30

Ryto garsai. Ar Seimas pavasarį svarstys daug diskusijų keliančią Stambulo konvenciją?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Vyriausybės iniciatyva buriama ekspertų grupė artimiausiu metu siūlys, kaip paskatinti žmones testuotis nuo koronaviruso. Kodėl svarbu testuotis?

Gyventojai skundžiasi, kad vietomis miestuose yra likę purvino sniego, o kai kur – tiesiog smėlio ir druskų sankaupos. Kaip miestai tvarko sniego likučius?

„Verslo laike“ – apie verslo konferencijų ir mokymų organizatorių realybę pandemijos metu.

Ar Seimas ketina svarstyti dviejų komitetų pirmininkų – T.V. Raskevičiaus ir Ž. Pavilionio – galimybes toliau eiti pareigas, po gyventojų ir politikų išsakytos kritiko? Pokalbis su Seimo Pirmininke Viktorija Čmilyte-Nielsen.

Kaip Lietuvai sekasi valdyti koronaviruso pandemiją ir kaip mes atrodome europiniame kontekste? Diskusija su Vyriausybės ir Pasaulio sveikatos organizacijos atstovais.

Šiandien – pirmoji diena, kai Mokesčių inspekcija rekomenduoja deklaruoti pajamas už praėjusius metus. Tai bus galima padaryti tik nuotoliniu būdu. Ar inspekcijai pavyks susitvarkys su šiuo iššūkiu?

Ved. Edvardas Kubilius

logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.